Obsluha ohraňovacího lisu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Polfin Ploština, s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů - obsluha ohraňovacího lisu.

Společnost Polfin Ploština s.r.o., Loučka 137, přijme zaměstnance do stálého pracovního poměru na pozici Obsluha ohraňovacího lisu náplň práce -obsluha ohraňovacího lisu -výroba dílců dle technické dokumentace -manipulace s plechy požadujeme - vzdělání se strojním zaměřením - orientace v technické a výkresové dokumentaci - manuální zručnost - flexibilita, nasazení, zodpovědnost, spolehlivost - základní znalost práce na PC - nástup možný ihned Nabízíme: -120,- Kč/hod. - trvalý pracovní úvazek - práci ve stabilní a zavedené firmě - závodní stravování

Lokalita pracoviště

Loučka 137, 1 2 Újezd u Valaš.Klobouk, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Polfin Ploština, s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Polfin Ploština, s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému