Údržbáři/seřizovači

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Filipa, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha stacionárních strojů a zařízení - údržbáři/seřizovači.

Místo výkonu práce: Průmyslová č.p. 1260 293 06 Kosmonosy Prvotní kontakt: telefonicky: kontakt(po-pá 8-16 hod.) nebo emailem: kontakt Popis práce: - v případě poruchy zařízení komunikuje přímo s oprávněnou osobou zákazníka - plní ostatní pokyny a úkoly od přímého nadřízeného. - zodpovídá za správné nastavení a seřízení stroje - ovládá řídící systém strojů - identifikuje poruchy nástrojů a jejich příčiny - provádí odstranění menších závad a drobnou údržbu - při poruše nahlásí: č. stroje, popis závady seřizovačem, fotografie Požadavky: - zkušenosti na stejné nebo podobné pozici - flexibilní přístup k řešení problémů, samostatnost, spolehlivost, ochota - zkušenosti na stroji s prostřihy a navařováním výstuh (výhodou) - vyhláška 50/1978 Sb. (výhodou) Zaměstnanecké výhody: stravenky v hodnotě 40 Kč - plně hrazené zaměstnavatelem, čtvrtroční odměny.

Společnost

Filipa, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Průmyslová 1260, 293 06 Kosmonosy, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Operátor strojů a zařízení v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Obsluha stacionárních strojů a zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

12.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Filipa, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Filipa, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému