Strojník vodohospodářských zařízení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost 1. SčV, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha zařízení ve vodárenství a vodohospodářství (včetně čistíren vody) - strojník vodohospodářských zařízení.

Místo pracoviště: - Čistírna odpadních vod Čelákovice Prvotní kontakt: - zaslání životopisu na e-mail: kontakt Upřesňující údaje: - výuční list technického směru - praxe v oboru výhodou - řidičský průkaz sk. B - pracovní nasazení, flexibilita, loajalita, zručnost - pracovní smlouva na dobu určitou - po roce prodloužení nebo změna na dobu neurčitou Zaměstnanecké výhody: - 2 týdny dovolené navíc, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění - další zaměstnanecké benefity

Společnost

1. SčV, a.s.

Lokalita pracoviště

Na Požárech, 250 88 Čelákovice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obsluha strojů v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Obsluha zařízení ve vodárenství a vodohospodářství (včetně čistíren vody)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 21 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

12.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti 1. SčV, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost 1. SčV, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému