INSPEKTOR KONTROLY nelegálního zaměstnání

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Státní úřad inspekce práce hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní kontroloři služeb zaměstnanosti - inspektor kontroly nelegálního zaměstnání.

Požadujeme: - vysokoškolské vzdělání - znalost uživatelské práce na PC - řidičský průkaz skupiny B Hlavní náplň činnosti: - provádění kontrol v kompetenci SÚIP a OIP dle zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů - zodpovědnost za administraci provedených kontrol (vedení kontrolního spisu, zpracování protokolu výsledku kontroly apod.) - příprava podkladů pro správní řízení - podílení se na zabezpečení poradenství vůči veřejnosti Nabízíme: - pracovní poměr na dobu určitou po dobu mateřské a rodičovské dovolené - pružnou pracovní dobu - jistotu pravidelného příjmu - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravné - flexibilní a samostatnou práci Činnost vykonávána převážně v okresech Jablonec n. N. a Liberec V případě zájmu posílejte svůj životopis s motivačním dopisem, kopiemi nejvyššího dosaženého vzdělání a výpisu z rejstříku trestů na adresu: Oblastní inspektorát práce, SNP 2720/21, 400 11 Ústí nad Labem, nebo elektronicky kontakt

Lokalita pracoviště

nám. Dr. E. Beneše 585, 460 01 Liberec 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Státní úřad inspekce práce výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Státní úřad inspekce práce o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému