Elektrotechnik

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MODUS, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní elektrotechnici a technici energetici - elektrotechnik.

Místo výkonu práce: Dubická 3274, Česká Lípa Požadujeme :vzdělání SŠ elektrotechnického směru slaboproud, případně strojní, znalost práce na PC-MS Office, Internet 3D SW. Zájem o technologie LED a tištěné spoje. Dále samostatnost, kreativitu, flexibilitu v rámci řešení svěřených úkolů, spolehlivost, zručnost, profesní životopis pro výběrové řízení. Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení až na dobu neurčitou. Práci se špičkovými technologiemi (zpracování plechů, SMT technologie). Možnost odborného růstu, včetně firemních jazykových kurzů, příspěvek na životní pojištění. Práci v perspektivní dynamicky se rozvíjející společnosti, nový moderní výrobní závod, závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, příjemné pracovní prostředí, zajímavou a zodpovědnou práci, podnikové stravování, masáže a pitný režim zdarma, příspěvek na životní pojištění. Vhodné i pro absolventy. 1. kontakt nejprve e-mailem!!!

Společnost

MODUS, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Dubická 3274, 470 01 Česká Lípa 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrotechnik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Ostatní elektrotechnici a technici energetici

Mzdové podmínky

Základní mzda: 21 000 - 27 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

12.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MODUS, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MODUS, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému