PŘEDÁK PRÁŠKOVÉ LAKOVNY - KOMAXIT

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost 3 P, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní lakýrníci a natěrači (kromě stavebních) - předák práškové lakovny - komaxit.

Požadujeme: SŠ / SOU Zkušenost v oboru (lakovna) - není podmínkou Manuální zručnost Znalost práce na PC (Word, Excel) Administrativní zdatnost Schopnost seřízení a měření kalibračních přístrojů Zodpovědnost, ochotu předávat informace a spolupracovat Osobnost se smyslem přijímat systémová řešení Aktivní přístup k řešení nenadálých situací (reklamace) Důslednost, pečlivost, analytické myšlení Nabízíme: hlavní pracovní poměr, zázemí zavedené společnosti Možnost využití profesních vědomostí a zkušeností Pracovní prostředí podporující otevřenou komunikaci Měsíční prémie dle výkonu firmy, stravování v závodní jídelně Pracovní náplň: Lakování práškovou metodou Kontrola procesu nanášení práškové i mokré barvy na díly Odpovědnost za kvalitu lakování, práce s měřidly Kontrola správné funkce zařízení Udržování pořádku v prostorách lakovny Dodržování bezpečnostních předpisů na pracovišti Organizace práce malého týmu lakovny Kontrola kvality lakování dle norem a technologických postupů, bezpečnosti práce Odpovědnost za kvalitu a včasnost lakování v souladu s plánem

Společnost

3 P, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

U Žel. mostu 373, 675 71 Náměšť nad Oslavou (Vysočina), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Lakýrník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Ostatní lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti 3 P, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost 3 P, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému