Pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Duy Cuong Le hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení - pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení.

V případě zájmu nás kontaktujte na email: kontakt s přiloženým životopisem. Kontaktní osoba pro uchazeče: Tranová Quynh Trang, tel: kontakt O dalším postupu budete informovaní. Uchazeči, kteří splňují podmínky, kontaktujte prosím uvedené telefonní číslo. Plynulá vietnamština výhodou (komunikační jazyk na pracovišti) Fyzická zdatnost (pracovní doba 09-21h), časová flexibilita Místo výkonu práce: Avion Shopping Park (Skandinávská 2, 619 00 Brno) Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Společnost

Duy Cuong Le

Lokalita pracoviště

Skandinávská 128, 619 00 Brno 19 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocný pracovník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Ostatní pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 12 100 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Duy Cuong Le výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Duy Cuong Le o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému