Sociální pracovník/ce v terénní službě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Armáda spásy v České republice, z. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní specialisté v oblasti sociální práce - sociální pracovník/ce v terénní službě.

Místo výkonu práce: U Nových válcoven 9, Ostrava Kontakt: emailem, zájemci zasílejte strukturovaný životopis s motivačním dopisem do 25. 10. 2016. Požadujeme: - dobrý zdravotní stav, - čistý trestní rejstřík, - vzdělání v sociální oblasti, odpovídající zákonu 108/2006 Sb. (Vyšší odborná škola, Vysoká škola), znalost zákona 110/2006 sb., 111/2006 sb., 108/ 2006 sb. ,vyhláška 505/2006 sb - komunikativnost a schopnost spolupráce v týmu, - schopnost empatie, vstřícný a citlivý přístup k uživatelům, - odpovědný přístup k práci, - schopnost práce na PC, - ochota dále se vzdělávat, - řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič, - respektování křesťanských zásad Armády spásy.

Lokalita pracoviště

U Nových válcoven 1571, 709 00 Ostrava 9, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Ostatní specialisté v oblasti sociální práce

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 070 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Armáda spásy v České republice, z. s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Armáda spásy v České republice, z. s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému