pomocná síla v kuchyni

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost 25. základní škola Plzeň, Chválenická 17, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní kuchaři - pomocná síla v kuchyni.

Kontakt: Paulová Zdeňka, tel.: kontakt-4 - v pracovních dnech mezi 8:00 až 16:00 hod., e-mail: kontakt Uvítáme zkušenosti ze školního stravování. K základnímu platu čtvrtletní odměny. Zam. výhody: Závodní stravování.

Společnost

25. základní škola Plzeň, Chválenická 17, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Chválenická 360, 326 00 Plzeň 26, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kuchař v oboru Gastronomie
Alternativní názvy profese: Pomocní kuchaři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 12 430 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti 25. základní škola Plzeň, Chválenická 17, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost 25. základní škola Plzeň, Chválenická 17, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému