Zákaznická linka Vodafone

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Comdata Czech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - zákaznická linka vodafone.

Místo výkonu práce: Chrudim - Průmyslová 890 NÁPLŇ PRÁCE: telefonická komunikace se zákazníky společnosti Vodafone (příchozí hovory) , poskytování informací o produktech a službách společnosti Vodafone, zajišťování potřebné administrativy spojené s chodem zákaznického centra POŽADUJEME: výborné komunikační dovednosti, odolnost vůči stresu , schopnost učit se, přijímat nové informace a ochotu dále se vzdělávat, základní znalost práce na PC (Word, Excel, Internet) ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: prima kolektiv, zajímavou práci v perspektivním odvětví, možnost pracovat na zkrácený úvazek, hodinová mzda (100 Kč/hod) + prémie, SPECIÁLNÍ NÁSTUPNÍ BONUS 6 000 Kč , placené vstupní školení, zaměstnanecké benefity - stravenky (již od prvního dne nástupu) a další, výrazně zlevněné volání - neomezené volání, sms a 10 GB dat za 75 Kč ,moderní pracoviště v Chrudimi, nástup říjen 2016

Společnost

Comdata Czech s.r.o.

Lokalita pracoviště

Průmyslová 890, 537 01 Chrudim 1 (Pardubický), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 10 000 - 13 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Comdata Czech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Comdata Czech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému