Produktový designér/ka - konstruktér/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CARETTA SPA CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Průmysloví a produktoví designéři - produktový designér/ka - konstruktér/ka.

Místo výkonu práce: Krmelínská 631, Stará Ves nad Ondřejnicí V případě zájmu zašlete životopis na e-mail. Osobně se můžete dostavit po předchozí domluvě. Firma s dlouholetou tradicí hledá do svého pracovního týmu Designéra/ku. Náplň práce: -Projektování / kreslení výrobků a technologií -Vytváření projektů pro zákazníky (dispoziční řešení) Požadavky: -Minimálně středoškolské vzdělání (maturita) -Znalost práce v softwarech (např. RHINO, SketchUP, apod.) -Odborná orientace v technických výkresech -Prostorová představivost -Konstruktivní myšlení -Nadšení pro konstrukci, proaktivitu a schopnost učit se novým věcem -Samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup k práci, flexibilita -Dobrý zdravotní stav -Trestní bezúhonnost Nabízíme: -Práci v dynamické firmě a příjemném kolektivu -Kariérní růst -Získání praxe v oboru -Plat 20.000 - 25.000,- Kč -Nástup možný ihned -Prémie

Společnost

CARETTA SPA CZ s.r.o.

Lokalita pracoviště

Krmelínská 631, 739 23 Stará Ves nad Ondřejnicí, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Návrhář v oboru Tvůrčí práce a design
Alternativní názvy profese: Průmysloví a produktoví designéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CARETTA SPA CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CARETTA SPA CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému