REFERENT -KA ZÁKAZNICKÉHO CENTRA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KRMÍM KVALITNĚ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Reklamační referenti - referent -ka zákaznického centra.

SOU, samostatnost, flexibilita, zodpovědnost, schopnost práce v týmu, dobré komunikační schopnosti ústní i písemnou formou, uživatelská znalost PC a programů MS Office. Místo je zřízeno pouze pro OZZ/OZP. Pracovník zajišťuje dílčí a podpůrné činnosti pro obchodní oddělení firmy, příprava podkladů pro práci obchodních zástupců, evidence stávajících a potenciálních zákazníků, udržování a rozvíjení dobrých vztahů se zákazníky. Mzda 11 000 Kč, odměny za výkon, pracoviště Opava - Komárov, nástup dle domluvy. KO: Ritzka Radek, tel.: kontakt, životopis zašlete pouze na e-mail: kontakt

Společnost

KRMÍM KVALITNĚ s.r.o.

Lokalita pracoviště

Podvihovská 374, 747 70 Opava 9, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 11 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.11.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KRMÍM KVALITNĚ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KRMÍM KVALITNĚ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému