Manager/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FORNICA GRAPHICS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti marketingu - manager/ka.

Způsob kontaktu uchazeče: - telefonicky (p. Lelek - kontakt) - nebo e-mailem (kontakt). Místo výkonu práce: Sokolov POŽADUJEME: - organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, kreativita, řidičský průkaz skupiny B, dobrá - znalost NJ popřípadě AJ, výborná znalost práce s pc - MS office, zkušenosti v oboru marketingu, obchodu - výhodou, znalost podvojného účetnictví výhodou, praxe na odborné pozici vítána NABÍZÍME: - zajímavou a pestrou práci s možností osobního rozvoje, práci v mladém kolektivu, hlavní pracovní poměr, - práci na zakázkách v oboru marketingu, propagace, tisku, apod., odpodvídající ohodnocení, firemní benefity. Pracovní doba: 08.00-16:30 hodin

Lokalita pracoviště

Smetanova 514, 356 01 Sokolov 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Marketing manager v oboru Marketing a reklama
Alternativní názvy profese: Řídící pracovníci v oblasti marketingu

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

31.5.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FORNICA GRAPHICS s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FORNICA GRAPHICS s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému