Pracovník/ce v sociálních službách - pečovatel/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Centrum sociálních služeb Poruba, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v ostatních službách (cestovní kanceláře, nemovitosti, opravárenské služby, osobní služby a jiné) - pracovník/ce v sociálních službách - pečovatel/ka.

Místo výkonu práce: Ostrava - Poruba V případě zájmu se dostavte osobně na edresu Průběžná 6222/122, Ostrava - Poruba nebo pište na e-mail. Volat můžete od 8.00 do 15.00 hod. na tel. Pečovatelská práce spojené s přímým stykem s klienty, pomoc při zajištění chodu domácnosti, nákupu, péče o prádlo a provádění pohybové aktivizace klientů. Do 18 měsíců nutnost doplnit akretivoný kurz - Osvědčení "Pracovník v sociálník službách". Zaměstnanecké výhody: Po zkušební době osobní hodnocení, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění.

Společnost

Centrum sociálních služeb Poruba, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Průběžná 6222, 708 00 Ostrava 8, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí v oboru Management
Alternativní názvy profese: Řídící pracovníci v ostatních službách (cestovní kanceláře, nemovitosti, opravárenské služby, osobní služby a jiné)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 590 - 15 100 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

12.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Centrum sociálních služeb Poruba, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Centrum sociálních služeb Poruba, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému