ŘIDIČ/-KA NÁKLADNÍHO VOZIDLA MKD sk. C + E - ZAHRANIČÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MITRANS-HK s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - řidič/-ka nákladního vozidla mkd sk. c + e - zahraničí.

ŘIDIČ/-KA NÁKLADNÍHO VOZIDLA MKD sk. C + E - ZAHRANIČÍ - PP na dobu neurčitou, nástup možný 1. 11. 2016, PP na dobu neurčitou, pružná pracovní doba, noční provoz - Požadujeme: vyučení, praxi v oboru, ŘP sk. C+E, profesní způsobilost, kartu do tachografu - Nabízíme: kvalitní vozový park, technické zázemí, možnost ubytování, vstřícné jednání - V případě zájmu volejte na tel.: kontakt(p. Lulek) nebo zasílejte svůj životopis na e-mail: kontakt.

Společnost

MITRANS-HK s.r.o.

Lokalita pracoviště

Drtinova 175, 503 11 Hradec Králové 15 (Královéhradecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič nákladního automobilu v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Mzdové podmínky

Základní mzda: 35 000 - 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MITRANS-HK s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MITRANS-HK s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému