Skladník/skladnice

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Stavebniny A-Z spol. s r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - skladník/skladnice.

Místo výkonu práce: Benešovská č.p. 1383, Děčín II-Nové Město, 405 02 Děčín 2 Popis práce: příjem zboží od dopravce, kontrola stavu zboží a palet co do kvality a množství, zaskladnění, výdej zboží zákazníkovi dle prodejního dokladu, práce spojené s ochranou a značení zboží, údržba pořádku na pracovišti, označení a uložení zboží k reklamaci, označení a uložení poškozeného zboží k likvidaci, inventury. Požadavky: řidičský průkaz skupiny B a průkaz obsluhy vysokozdvižných vozíků výhodou. Nabízíme: benefity na jídelní kupóny, telefonní tarify, organizace hradí za zaměstnance pojistné na škody způsobené zaměstnavateli. Kontakt: Pavel Raška, tel. kontakt, e-mail: kontakt, osobní jednání na adrese Děčín II, Benešovská ul. 1383, PSČ 405 01

Společnost

Stavebniny A-Z spol. s r. o.

Lokalita pracoviště

Benešovská 1383, 405 02 Děčín 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.2.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Stavebniny A-Z spol. s r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Stavebniny A-Z spol. s r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému