Procesní inženýr

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti průmyslového inženýrství a v příbuzných oblastech - procesní inženýr.

Pro nadnárodní vývojové centrum se sídlem v Plzni, hledáme šikovné kandidáty na pozici: PROCESNÍ INŽENÝR Váš profil: -SŠ/VŠ vzdělání technického směru -praxe na obdobné pozici -zájem o nové technologie ve strojírenství -AJ nebo NJ na komunikativní úrovni -orientace ve výrobních procesech -základní znalost a orientace v technické dokumentaci -týmový hráč -analytické myšlení a pozitivní pracovní přístup Náplň práce: -participace na projektech oblasti procesního inženýrství -procesní plánování a projekce výrobních ploch -zavádění úsporných opatření a nových technologií v rámci výroby -tvorba layoutů výrobních prostor -analýza a optimalizace toku materiálu -komunikace s kolegy a se zákazníky Nabízíme: -možnost realizace na pozici obnášející velkou míru zodpovědnosti -možnost kariérního růstu v rámci nadnárodní stabilní společnosti -přátelské a férové jednání -pružnou pracovní doba -25 dní dovolené -stravenky -placené jazykové kurzy -dvakrát do roka prémie a další V případě, že Vás nabízená pozice zaujala, zašlete prosím svůj životopis na kontakt.

Společnost

Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D.

Lokalita pracoviště

Plánská 416, 301 00 Plzeň 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 35 000 - 50 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému