údržbář strojů a zařízení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Aisan Industry Czech, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici - údržbář strojů a zařízení.

místo výkonu práce: Průmyslová 2727,440 01 Louny pracovní poměr Požadavky: Minimálně vyučen nebo středoškolské vzdělání nejlépe technického směru (strojírenství, elektro …) Manuální zručnost a technická soběstačnost Minimálně základní znalost čtení výkresové dokumentace strojní i elektro Týmový přístup k práci Spolehlivost, pečlivost a zájem o práci v obobru Znalost PLC OMRON nebo Siemens stejně jako AJ vítána Popis pracovní činnosti Údržba strojů a zařízení pro zajištění bezporuchové výroby Příprava a provádění preventivní údržby Příprava a provádění zlepšujících úprav strojů Péče o vytápění a vzduchotechniku Záznam denních výsledků oprav flexipassy, dovolená navíc, závodní stravování, prémie, podpora dojíždění, podpora při studiu kontakt:Veronika Salačová telč. kontakt od 8,00 do 15,00 hod nebo email: kontakt

Lokalita pracoviště

Průmyslová 2727, 440 01 Louny 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojírenský technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici

Mzdové podmínky

Základní mzda: 26 500 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

1.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Aisan Industry Czech, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Aisan Industry Czech, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému