inženýr kvality zákaznický

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TRCZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojní inženýři kontroly a řízení kvality - inženýr kvality zákaznický.

NÁPLŇ PRÁCE: o komunikuje se zákazníky o monitoruje defekty a vyhodnocuje je o řeší zákaznické reklamace o vytváří a reviduje inspekční standardy v sériové výrobě o řeší a dohlíží na implementaci změnových řízení o připravuje a vede procesní audity interních linek o podílí se na procesu lokalizací komponentů o koordinuje systém kontrol POŽADUJEME: " VŠ vzdělání technického směru, nebo SŠ vzdělání s minimálně 3 roky praxe v oblasti automobilového průmyslu " práce s PC, komunikativní a organizační schopnosti " znalost nástrojů kvality, PPAP, PFMEA, MSA & G8D " výhodou znalost APQP, ISO/TS 16 949, VDA 6 " komunikativní angličtina " schopnost orientace v technických výkresech a dokumentaci " řidičské oprávnění sk. B. NABÍZÍME: stabilní zázemí v mezinárodní společnosti napojené na prestižní skupinu Toyota Group, v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu " odpovídající školení " příležitost profesního a karierního růstu " férová firemní kultura " zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc, závodní lékařská péče, příspěvky na rehabilitaci) " platové ohodnocení odpovídající náročnosti a významu práce " relokační balíček v případě nutnosti stěhování Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem.

Společnost

TRCZ s.r.o.

Lokalita pracoviště

Průmyslová 1165, 410 02 Lovosice 2 (Ústecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojní inženýr v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojní inženýři kontroly a řízení kvality

Mzdové podmínky

Základní mzda: 33 000 - 43 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TRCZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TRCZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému