Laborant/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ústav makromolekulární chemie AV ČR, v.v.i. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici v chemických a fyzikálních vědách (kromě chemického inženýrství) - laborant/ka.

místo výkonu práce: Průmyslová č.p. 595, 252 50 Vestec kontakt: Fencl Vladimír Ing., tel.: kontakt, e-mail: kontakt Práce v chemické laboratoři, obsluha experimentálních přístrojů, starost o běžný chod laboratoře.

Lokalita pracoviště

Průmyslová 595, 252 50 Vestec, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 800 - 19 200 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ústav makromolekulární chemie AV ČR, v.v.i. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ústav makromolekulární chemie AV ČR, v.v.i. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému