Ředitel/ka výroby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Karned Tools s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Výrobní a techničtí náměstci (ředitelé) v průmyslové výrobě - ředitel/ka výroby.

Místo výkonu práce: Krokova č.p. 767/6, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2 Do našeho výrobního závodu v Děčíně hledáme Ředitele výroby - silnou osobnost, přirozenou autoritu s výbornými organizačními a komunikačními dovednostmi. NÁSTUP MOŽNÝ IHNED. Náplní práce je: * tvorba výrobních plánů v souladu se strategií organizace * řízení a organizace výroby s cílem dosažení výrobního plánu v řádných termínech a požadované kvalitě * analyzování a vyhodnocování efektivity výroby, produktivity práce, vyčíslování nákladů * řízení kolektivu výrobních pracovníků (cca 60 osob) a strojní a elektro údržby * dohled nad dodržováním BOZP, zavádění a udržování procesů 5S, TPM, ISO * účast na poradách, spolupráce s ostatními odděleními společnosti, reprezentování organizace na jednáních s obchodními partnery a zákazníky * reporting vedení společnosti Požadujeme: * VŠ vzdělání strojírenského směru, příp. SŠ vzdělání s min. 10 lety praxe * předchozí praxe s řízením výroby * znalost metod řízení výroby, schopnost řídit proces * schopnost řídit kolektiv (znalost personální práce, Zákoníku práce) * výborná znalost práce na PC (IS Visual, SAP), MS Office - zejm. MS Excel * perfektní komunikace od top managementu po výrobní dělníky * přirozená autorita * odolnost vůči stresu * ŘP skupiny B - aktivní řidič Nabízíme: * finanční ohodnocení dle zkušeností kandidáta * zvyšování kvalifikace - interní i externí vzdělávání * jazykové kurzy * firemní notebook a mobilní telefon * příspěvek na důchodové připojištění až do výše 2.500 Kč * roční odměny * firemní akce * Sick Days atd. Kontaktní osoba: Ing. Petra Bedecsová, zašlete strukturované CV na e-mailovou adresu kontakt, či na uvedenou korespondenční adresu. Adresa pro osobní jednání s uchazeči Krokova č.p. 767/6, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2.

Společnost

Karned Tools s.r.o.

Lokalita pracoviště

Krokova 767, 405 02 Děčín 2 (Ústecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí výroby v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Výrobní a techničtí náměstci (ředitelé) v průmyslové výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 40 000 - 70 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Karned Tools s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Karned Tools s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému