zdravotnický asistent/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Svaz neslyšících a nedoslýchavých v ČR Centrum denních služeb pro sluchově postižené hledá vhodného kandidáta na pozici Zdravotničtí asistenti (praktické sestry) - zdravotnický asistent/ka.

Nutné předem zaslat strukturovaný životopis na email: kontakt Požadované dovednosti: SŠ v oboru zdravotnický asistent nebo akreditovaný kvalifikační kurz zdravotnický asistent po získání úplného středního vzdělání a způsobilosti k výkonu povolání ošetřovatele, odpovědný přístup ke klientům. Zkušenosti s kontaktem se sluchově postiženými výhodou, zřetelné artikulace nutností, znalost českého znakového jazyka velkou výhodou. Poznámka k volnému místu: Měření tlaku klientů hlavně senioru, měření hladiny cukru v krvi, kontrola váhy.

Společnost

Svaz neslyšících a nedoslýchavých v ČR Centrum denních služeb pro sluchově postižené

Lokalita pracoviště

Vodova 1391, 612 00 Brno 12 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zdravotní sestra v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Zdravotničtí asistenti (praktické sestry)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 150 - 200 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Svaz neslyšících a nedoslýchavých v ČR Centrum denních služeb pro sluchově postižené výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Svaz neslyšících a nedoslýchavých v ČR Centrum denních služeb pro sluchově postižené o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému