BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK TESCO Pečky

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 15 000 - 23 000 Kč / Měsíc

Hledáme Bezpečnostní pracovníky

Hledáme Bezpečnostní pracovníky - Pečky

AKCE:
Nabízíme NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 1 500,-
Přiveď svého kamaráda a dáme ti 1000,-
Poukázky na stravu v hodnotě 500,- Kč (v plné výši hrazené zaměstnavatelem)

Náplň práce:

• zajištění bezpečnosti hypermarketu
• správné vyplnění objektové dokumentace
• komunikace s klientem
• reporting mimořádných událostí
• reprezentování společnosti
• obsluha EPS, EZS, CCTV
• provádění záchytů pachatelů krádeží
• spolupráce s PČR

Požadujeme:

• vzdělání – min.vyučen
• praxe v SBS – oblast retailu výhodou
• u pozice operátor CCTV nutná praxe (nutno doložit referencemi z předchozích zaměstnání)
• čistý trestní rejstřík
• dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

• zázemí ve stabilní společnosti
• práci na HPP nebo DPP
• kariérní růst
• nástupní mzdové ohodnocení dle praxe a pozice od 75,- do 85,- Kč čistého na hodinu.
• NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 1 500,-
• Přiveď svého kamaráda a dáme ti 1 000,-
• Poukázky na stravu 500Kč
• odměny za zadržení pachatelů krádeží

Společnost

Bohemia Marten Security s. r. o.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: 101-500 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Středočeský kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Bezpečnost a ochrana majetku a osob
Profese: Pracovník bezpečnostní agentury v oboru Ochrana a ostraha

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Bohemia Marten Security s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Bohemia Marten Security s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému