Hypoteční specialista/specialistka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Bc.Matěj Orálek hledá vhodného kandidáta na pozici Finanční analytici a specialisté v peněžnictví a pojišťovnictví - hypoteční specialista/specialistka.

Pracovní místo je vhodné i pro absolventy škol. Náplň práce: - sestavování finančních plánů; kKomunikace a jednání s klienty ; práce s PC (Word, Excel, Outlook) ; zpracovávání administrativy a její zadávání do firemního systému; vedení agendy Požadujeme: - komunikativnost a komunikační schopnosti; spolehlivost, samostatnost a flexibilitu; analytické myšlení; snaha se dále vzdělávat Nabízíme: - firemní paušál; zvýhodněný leasing, možnost rozšíření úvazku Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: kontakt - telefonicky v době 08.00 - 12.00 hod na čísle kontakt- Bc. Matěj Orálek Místo výkonu práce: Bc.Matěj Orálek, Palackého č.p. 1498/3, 750 02 Přerov 2

Společnost

Bc.Matěj Orálek

Lokalita pracoviště

Palackého 1498, 750 02 Přerov 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Finanční analytik v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Finanční analytici a specialisté v peněžnictví a pojišťovnictví

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 8 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Bc.Matěj Orálek výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Bc.Matěj Orálek o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému