PROJEKTANT/-KA A REALIZÁTOR/-KA AUTOMATIZACE (s programováním PLC)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Farmet a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři elektronici přístrojů, strojů a zařízení - projektant/-ka a realizátor/-ka automatizace (s programováním plc).

Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) s následným prodloužením na dobu neurčitou. Náplň práce: řídit a vykonávat projekční činnosti a činnosti související s realizací technologií a dodávek jednotlivých strojů; vypracování projektové dokumentace elektro všech stupňů a dokumentace k jednotlivým strojům; řídit a koordinovat realizaci jednotlivých akcí; provádět a řídit inženýrské činnosti; zpracovávat nabídky TZS a poptávat dodavatele elektro, vyhodnocovat nabídky; sledovat a vyhodnocovat užitné vlastnosti a provozní spolehlivost navržených vyráběných strojů a zařízení, navrhovat inovace; průběžně sledovat a vyhodnocovat technický vývoj konkurenčních výrobků; zpracovávat programové vybavení řídicích systémů. Požadavky: SŠ nebo VŠ elektro; projektování elektro - e-plan a programování PLC; teoretické i praktické znalosti elektro; výhodou zkušenost s vedením montáží; znalost AJ nebo RJ výhodou; řidičský průkaz sk. B; praxe v elektro nebo příbuzném oboru 2 roky; praxe na obdobné pozice velkou výhodou; zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, pečlivost, spolehlivost, časová flexibilita. Zaměstnavatel nabízí: příjemné pracovní prostředí, tvůrčí kolektiv; motivující finanční ohodnocení; zaměstnanecké benefity; příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, příspěvek na sdružování; týden dovolené navíc, příspěvek na životní pojištění; poukázky do lékáren, jazykové kurzy a další. Kontakt - Mgr. Kudrnovská Kateřina, e-mail: kontakt (zaslání životopisu), tel.: kontakt(06:00 hod. - 15:00 hod.).

Společnost

Farmet a.s.

Lokalita pracoviště

Jiřinková 276, 552 03 Česká Skalice (Královéhradecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 28 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Farmet a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Farmet a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému