KNIHOVNÍK/-ICE V ODDĚLENÍ PRO DĚTI

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Knihovna města Hradce Králové hledá vhodného kandidáta na pozici Knihovníci - knihovník/-ice v oddělení pro děti.

KNIHOVNÍK/-ICE V ODDĚLENÍ PRO DĚTI - PP na dobu určitou do 31. 12. 2019 - zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou; nástup od 1. 11. 2016; pracovní doba PO - SO, sobotní dopolední služby, víkendové a večerní akce - Platová třída 9; výše platu se řídí nařízením vlády č. 564/2006 Sb. dle započitatelné praxe - Náplň práce: zajišťování výpůjčního procesu; příprava a realizace kulturně-vzdělávacích workshopů a lekcí pro MŠ a ZŠ; vedení výtvarných dílen v dětském oddělení; podíl na přípravě a realizaci propagačních akcí knihovny - Požadujeme: SŠ vzdělání s maturitou nebo vyšší, výhodou vzdělání v oboru knihovnictví; práce s dětmi výhodou; znalost systému Clavius; dobré komunikační dovednosti, schopnost komunikace s dětmi a mládeží; časová flexibilita; vyšší počítačová gramotnost; výhodou zkušenosti s fotografováním, úpravou fotografií, grafickými programy; morální bezúhonnost; zdravotní způsobilost; odolnost vůči stresu - Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování - V případě zájmu životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: kontakt

Společnost

Knihovna města Hradce Králové

Lokalita pracoviště

Wonkova 1262, 500 02 Hradec Králové 2, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 14 700 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Knihovna města Hradce Králové výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Knihovna města Hradce Králové o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému