Kuchař/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Základní škola a mateřská škola Suchdol nad Odrou, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - kuchař/ka.

z: 12.10.2016 Kuchař/ka do školní jídelny - zástup za mateřskou dovolenou (do února 2020). Požadavky: vyučení v oboru, praxe v oboru, pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost a trestní bezúhonnost. Základy práce na PC vítány. Zaměstnanecké výhody: FKSP Kontakt: vedoucí ŠJ Iva Michnová, DiS., telefonicky v době od 07:00 do 14:00 hodin na č.: kontakt, písemně na e-mail: kontakt, osobně v kanceláři vedoucí školní jídelny v Suchdole n.O., denně od 07:00 do 14:00 hodin.

Společnost

Základní škola a mateřská škola Suchdol nad Odrou, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Komenského 323, 742 01 Suchdol nad Odrou, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kuchař v oboru Gastronomie
Alternativní názvy profese: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 10 000 - 13 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Základní škola a mateřská škola Suchdol nad Odrou, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Základní škola a mateřská škola Suchdol nad Odrou, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému