mechanik měření a regulace nebo provozní elektromontér

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Teplárna Strakonice, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři mechanických částí energetických zařízení a elektropřístrojů - mechanik měření a regulace nebo provozní elektromontér.

POŽADAVKY: vzdělání SOU nebo ÚSO elektrotechnické, praxe vítána Možno zaměstnat absolventa bez praxe - zaškolíme KONTAKT: Matásková Marie - tel: kontaktnebo Ing. Matějka Zdeněk - tel: kontakt, e-mail: kontakt, kontakt nebo osobně v době od 6:00-14:15hod.

Lokalita pracoviště

Komenského 59, 386 01 Strakonice 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Teplárna Strakonice, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Teplárna Strakonice, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému