Mistr svařovny

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Job Network s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství - mistr svařovny.

Mistr svařovny Máte rádi výzvy? Máme pro Vás zakázkovou výrobu, kde se nudit opravdu nebudete. Nejde o žádné série, ale o opravdovou strojařinu a vymýšlení kreativních řešení. Hledám zkušeného svářeče/mistra svářečské dílny, který má zájem pracovat na zajímavých projektech se zkušenými lidmi. Slušnost, kvalita a dobré peníze je u nás základ. Ozvi se a poznej nás. Pracovní náplň: * Odpovědnost za efektivní využívání zařízení a pracovníků na svařovně a zámečnické dílně. * Odpovědnost za dodržování pracovní a technologické kázně a za jakost výrobků v souladu s výrobní dokumentací. * Zaškolování nových pracovníků s pracovními postupy a interními předpisy. * Dohled a dodržování pravidel bezpečnosti práce, požární ochrany a ochrany zdraví při práci. * Účast při posuzování a hodnocení návrhů technických a technologických inovací. * Součinnost s externím svářecím technologem při rozšiřování WPS/WPQR. * Předávání zpětné vazby a dodatečných požadavků na technologii pro doplnění/změnu technologických postupů. * Příležitostné svařování

Společnost

Job Network s.r.o.

Lokalita pracoviště

Příkop 838, 602 00 Brno 2 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mistr strojírenské výroby v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 50 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Job Network s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Job Network s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému