Operátor/ka na montážní lince

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TOP RECRUIT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků z kovů - operátor/ka na montážní lince.

Pracovní pozice je vhodná i pro absolventy škol. Náplň práce: - manuální obsluha poloautomatického zařízení pro výrobu kovové konstrukce automobilových sedadel, fyzicky nenáročná práce Zájemci se mohou hlásit: - telefonicky na čísle kontakt- pan Jan Klus - zasláním životopisu (CV) na e-mail: kontakt Místo výkonu práce: TOP RECRUIT s.r.o., Olomoucká č.p. 306, 753 01 Hranice 1

Společnost

TOP RECRUIT s.r.o.

Lokalita pracoviště

Olomoucká 306, 753 01 Hranice 1 (Olomoucký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 100 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TOP RECRUIT s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TOP RECRUIT s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému