GARDEROBIERKA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Jihočeské divadlo, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Návrháři dekorací, rekvizit, kostýmů - garderobierka.

PP od 1.1.2017 na dobu určitou Náplň práce: příprava garderoby - praní, žehlení, drobné opravy; pomoc při oblékání umělců; práce o víkendech a ve svátek, dělené směny, práce ve večerních hodinách. Práce na průběžné renovaci a aktualizaci ve skladu garderoby. Požadujeme: SOU/SŠ, iniciativu a kreativitu, časovou flexibilitu, jisté a příjemné vystupování, smysl pro pořádek, schopnost řešit stresové situace. Nástupní plat: 14 610,- Kč dle platných předpisů (plat. třída 5) + zákonné příplatky Strukturovaný životopis zašlete na e-mail.

Společnost

Jihočeské divadlo, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Dr. Stejskala 424, 370 47 České Budějovice, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 14 610 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jihočeské divadlo, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jihočeské divadlo, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému