PODPORA PRODEJE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CNC TVAR s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní referenti - podpora prodeje.

NÁPLŇ PRÁCE: - komunikace se zákazníky - komunikace mezi výrobou, obchodem a ekonom. střediskem - administrativní podpora obchodu - zajišťování doprovodných akcí (výstavy, veletrhy, propagace, návštěvy atp.) dle pokynů - překlady, tlumočení dle potřeby - sebevzdělávání POŽADUJEME: - minimálně ÚSO s maturitou - praxe v obchodu vítána - dobrá znalost práce na PC - Excel, Word, Internet - anglický jazyk - výborná znalost - německý jazyk - výborná znalost - ostatní jazyky (FJ, ŠJ) - výhodou - ŘP sk. B - ochotu učit se novým věcem a cestovat - schopnost samostatného a zodpovědného zpracování svěřených úkolů, důslednost, bezchybnost NABÍZÍME: - zajímavou a perspektivní práci v dynamické společnosti - odpovídající finanční ohodnocení v rozmezí Kč 25.000,- až Kč 35.000,- měsíčně - příjemné pracovní prostředí - pružnou pracovní dobu - sídlo společnosti ve Stráži nad Nisou - práce na plný úvazek - nástup listopad 2016 Kontakt: Taťána Vašíčková, kontakt

Společnost

CNC TVAR s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kateřinská 235, 463 03 Stráž nad Nisou (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní referent v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní referenti

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Němčina - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CNC TVAR s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CNC TVAR s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému