Pracovnice zákaznického servisu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MORAVIA PROPAG, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní referenti - pracovnice zákaznického servisu.

Pro Servisní středisko v Praze – Horních Počernicích, které se zabývá servisem chladírenského zařízení (lednice, nápojové automaty, post-mix) pro Coca-Colu a další zákazníky přijímáme novou posilu týmu - Pracovníka/ci zákaznického servisu. Co Vás na této práci bude bavit? komunikace se zákazníky nad realizací zakázek komunikace s interními odd. (technici, skladníci) příprava plánu práce technikům administrativní podpora skladu evidence brigádníků objednávání doprav - export opraveného zařízení k zákazníkům tvorba reportů - stav oprav zařízení příprava podkladů pro fakturaci práce v informačním systému Navision Od vhodného kandidáta očekáváme: komunikativnost, organizační schopnosti, aktivní přístup k řešení problémů, samostatnost, zodpovědnost znalost AJ nebo NJ pro každodenní práci (komunikace - písemně i telefonicky) pokročilá znalost práce s PC (MS Office – Excel, Word, Outlook) znalost systému Navision výhodou vhodné pro absolventy Co nabízíme my Vám? dlouhodobou spolupráci ve stabilní společnosti s mezinárodní působností po roce týden dovolené navíc a sick days flexibilní začátek a konec pracovní doby příspěvek na sport, kulturu či volný čas příspěvek na životní či penzijní připojištění a další balíček zaměstnaneckých benefitů Místo pracoviště: Praha - Horní Počernice (Xaverov) Nástup 1.11.2016

Lokalita pracoviště

Ve žlíbku 1800, 193 00 Praha 913 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní referent v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní referenti

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MORAVIA PROPAG, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MORAVIA PROPAG, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému