Manažer/ka zákaznických potřeb

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost INVESTCON mobil s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci - manažer/ka zákaznických potřeb.

Místo výkonu práce: Moravská Ostrava Životopisy spolu s motivačním dopisem zasílejte na e-mail: kontakt. Náplň práce: - konzultace produktů v oblasti telekomunikací - analýza potřeb zákazníka - získávání zákazníků a sjednávání kontraktů - udržování kontaktů se zákazníkem - vypracovávání nabídek na základě analýzy potřeb zákazníka - technická a zákaznická podpora Požadujeme: - minimálně středoškolské vzdělání s maturitou - výborné komunikační a argumentační schopnosti - aktivitu, samostatnost, tah na bránu - uživatelskou znalost práce s PC - zkušenosti v oblasti telekomunikací výhodou, nikoliv podmínkou Nabízíme: - možnost seberealizace v odpovědné, zajímavé a samostatné práci - motivující finanční ohodnocení - příjemné pracovní prostředí - flexibilní pracovní dobu - možnost kariérního postupu - bonusové finanční odměny HPP na dobu neurčitou, příp. DPČ.

Společnost

INVESTCON mobil s.r.o.

Lokalita pracoviště

Poděbradova 2017, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní zástupce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní zástupci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 12 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti INVESTCON mobil s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost INVESTCON mobil s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému