PRACOVNÍK/-ICE VE VÝROBĚ - OBSLUHA STROJŮ A ZAŘÍZENÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Randstad s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu a úpravu textilních, kožených a kožešinových výrobků jinde neuvedená - pracovník/-ice ve výrobě - obsluha strojů a zařízení.

JEDNÁ SE O AGENTURNÍ ZAMĚSTNÁNÍ - zaměstnavatel je pracovní agentura Randstad s.r.o. Pracovní poměr na dobu určitou (do 31.12.2017) s předpokladem prodloužení. Zaměstnání vhodné i pro absolventy. Náplň práce: obsluha strojů a zařízení na výrobu technických tkanin, kontrola kvality zboží. Co od Vás zaměstnavatel očekává: fyzickou zdatnost, ochotu pracovat ve třísměnném až nepřetržitém provozu. Co Vám může zaměstnavatel nabídnout: stabilní zaměstnání, přátelský kolektiv; 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování/stravenky, firemní akce, nadstandardní příplatky (23,- Kč/hod. - noční směna, 8,- Kč/hod. - odpolední směna, víkend - 50% navíc), bonusy. Kontakt - pí. Tučková Martina, tel.: kontakt(od 08:00 hod. do 16:00 hod.), e-mail: kontakt (zaslání životopisu).

Společnost

Randstad s.r.o.

Lokalita pracoviště

Křenkova 283, 552 03 Česká Skalice, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Randstad s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Randstad s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému