OBSLUHA CNC – Ohraňovací lis

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Job Network s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů - obsluha cnc – ohraňovací lis.

Máte zkušenosti s ohraňováním plechových výpalků? Umíte seřizovat CNC? Máte chuť do práce a jste spolehlivý a samostatní? Pak se nám ozvěte a staňte se součástí opravdu výjimečného týmu. Výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: OBSLUHA CNC – Ohraňovací lis Náplň práce: - ohraňování polotovarů (i několikanásobné ohyby) - znalost čtení výkresové dokumentace a následná výroba dle specifikací - seřizování a údržba obráběcích strojů - programování v řídicím systému - kontrola výrobků Požadujeme: - min. SŠ/SOU technického zaměření - praxi na obdobné pozici - znalost čtení výkresové dokumentace - zkušenost s řídicími systémy velkou výhodou - ochotu pracovat ve směnném provozu - pečlivost, zručnost, spolehlivost - SAMOSTATNOST - znalost CNC TRUMPF výhodou

Společnost

Job Network s.r.o.

Lokalita pracoviště

Příkop 838, 602 00 Brno 2 (Jihomoravský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Job Network s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Job Network s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému