OBSLUHA STROJŮ A STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ACL Automotive s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha zařízení na zpracování kovů - obsluha strojů a strojních zařízení.

- třísměnný provoz - obsluha jednoúčelových strojů - obsluha obráběcích center Požadujeme: - min. výuční list - základní práce s PC - časovou flexibilitu - schopnost týmové práce - základní znalosti v oblasti strojů a zařízení výhodou Nabízíme: - přátelský přístup - pracovní místo v české perspektivní společnosti - možnost profesního růstu - smlouva na dobu neurčitou - benefity ve formě stravenek a ročních bonusů O firmě: - Firma ACL Automotive je na trhu od roku 2006. Je to vývojový dodavatel s vlastním technickým řešením, know-how a řadou patentů. - Zabýváme se výrobou podélných a příčných střešních nosičů - Výrobní a vývojové prostory firmy se nachází v Liberci v průmyslové zóně JIH. Životopisy zasílejte na adresu: kontakt

Společnost

ACL Automotive s.r.o.

Lokalita pracoviště

Newtonova 596, 463 12 Liberec 25, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojírenský dělník, kovodělník v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Obsluha zařízení na zpracování kovů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 94 - 114 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ACL Automotive s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ACL Automotive s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému