Asistent/ka obchodního zástupce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost LCN GROUP s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní asistenti v administrativě - asistent/ka obchodního zástupce.

Místo výkonu práce: Stodolní 21, Ostrava 70200 Kontakt na email: kontakt Náplň práce: Reporting, tvorba obchodních plánů, řešení požadavků zákazníka, e-mailová a telefonní komunikace se zákazníkem, práce se CRM, práce s DTB, plánování schůzek. Požadavky: Výborné komunikační dovednosti, znalost práce s pc, výborné organizační schopnosti, spolehlivost a schopnost samostatné práce, aktivní přístup. Benefity: Bonusy/prémie, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, příspěvek na vzdělání, možnost studijního volna.

Společnost

LCN GROUP s.r.o.

Lokalita pracoviště

Stodolní 794, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Asistent, asistentka v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Odborní asistenti v administrativě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.5.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy
  • word
  • excel
  • prezentační programy
  • internet
  • windows
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LCN GROUP s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost LCN GROUP s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému