PR MANAŽER-KA, KOORDINÁTORKA TŘÍKRÁLOVÉ SBÍRKY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Charita Frýdek - Místek hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci organizace a řízení - pr manažer-ka, koordinátorka tříkrálové sbírky.

A33 Požadujeme: - VŠ nebo VOŠ vzdělání; - dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování; - schopnost samostatné i týmové práce, zodpovědnost; - trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost; - řidičské oprávnění skupiny B, aktivní řidič; - zkušenosti v oboru PR výhodou; - práce s grafickými programy výhodou (Corel, Indesign, atd.) - zkušenost s prací v neziskové či církevní organizaci vítána Popis pracovní činnosti: - organizace PR akcí (koncerty, akce pro děti, atd.), zajištění propagace; - příprava PR podkladů (tiskové zprávy, články) a komunikace s médii; - správa webových stránek a obsahu; - zpracování materiálů organizace (letáky, vizitky, plakáty, atd.) - koordinace Tříkrálové sbírky v regionu Frýdek-Místek Zaměstnanecké výhody - 25 dnů dovolené, stravenky, pravidelné vzdělávání, podpora supervizora Přihlášku spolu se strukturovaným živitopisem zasílejte do 4.11.2016 poštou na adresu Charita Frýdek-Místek, F.Čejky 450, 738 01 Frýdek-Místek, obálku označte ,,výběrové řízení - PR", nebo elektronicky na email: kontakt. Výběrové řízení je dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti. Nevyžádané zaslané přihlášky se nevracejí.

Společnost

Charita Frýdek - Místek

Lokalita pracoviště

F. Čejky 450, 738 01 Frýdek-Místek 1 (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Charita Frýdek - Místek výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Charita Frýdek - Místek o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému