Organizátor/ka vzdělávacích seminářů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ASI informační technologie s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Organizátoři konferencí a událostí - organizátor/ka vzdělávacích seminářů.

Popis činnosti: - Organizování skupinových vzdělávacích seminářů - Obchodní a organizační komuikace se zákazníky (telefonicky, osobně, písemně) - Organizační komunikace s lektory seminářů - Sledování trendů na trhu vzdělávání, dle toho plánování nových seminářů a získávání nových lektorů - Práce s firemním informačním systémem Požadujeme: - SŠ/VŠ vzdělání - Organizační schopnosti, komunikativnost, schopnost práce samostatně i v týmu - Odpovědnost, svědomitost, cílevědomost - Rychlé osvojování nových znalostí a dovedností, systematická práce - Pokročilá znalost práce na PC, Windows, MS OFFICE na úrovni ECDL - Řidičské oprávnění sk. B, aktivní řidič - Asertivní chování, příjemné vystupování - Praxe v oblasti vzdělávání či obchodování vítána. Nabízíme: Příjemné pracovní prostředí, zázemí stabilni firmy v krásném regionu, pravidelná školení a specializace v oboru, pracovní smlouva na plný úvazek, získání certifikátu ECDL v rámci 3 měsíční zkušební doby. Kontakt: Zájemce žádáme o zaslání motivačního dopisu se strukturovaným životopisem elektronicky na adresu: kontakt. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Společnost

ASI informační technologie s.r.o.

Lokalita pracoviště

1. máje 747, 789 85 Mohelnice (Olomoucký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 500 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ASI informační technologie s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ASI informační technologie s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému