STUDIJNÍ KONZULTANT/-KA, ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-CE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost LITE HK, o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace - studijní konzultant/-ka, administrativní pracovník/-ce.

STUDIJNÍ KONZULTANT/-KA, ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-CE - PP na dobu určitou do 31. 1. 2018, nástup od 1. 12. 2016 - Požadujeme: min. vyučení s maturitou, dobrá znalost anglického jazyka, komunikativnost, chuť učit se nové věci, časovou flexibilitu - Nabízíme: smysluplnou práci, zaškolení a odměny dle skutečně odvedené práce - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky - V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: kontakt

Společnost

LITE HK, o.p.s.

Lokalita pracoviště

Škroupova 957, 500 02 Hradec Králové 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LITE HK, o.p.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost LITE HK, o.p.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému