Sociální pracovník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Charita Krnov hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce - sociální pracovník.

Místo výkonu práce: Město Albrechtice - Žáry Požadujeme . Požadujeme VOŠ/VŠ v oboru sociální práce, sociální politika, speciální pedagogika, apod., vzdelání dle zákona c. 108/2006 Sb., o sociálních službách, trestní bezúhonnost; praxe v oboru výhodou. . vstrícný prístup k uživatelum na základe krestanských hodnot . znalost sociálních zákonu, standardu kvality . zralou osobnost, komunikativnost, kreativitu a schopnost pracovat v týmu, . výhodou je praxe v sociálních službách, znalost problematiky péce o seniory Pracovní podmínky . pracovní smlouva na dobu urcitou . plný úvazek 40 hodin týdne . 5 týdnu dovolené . mzda od 17.000 Kc + osobní ohodnocení . možnost pracovní seberealizace a dalšího osobního rozvoje Nabízíme - zajímavou a smysluplnou práci - možnost seberealizace při pomoci lidem - podpora dalšího profesního růstu Předpokládaný termín nástupu: 1. října 2016 Postup pro zájemce V případě zájmu o uvedené pracovní místo zašlete motivační dopis s životopisem poštou na adresu: Charita Krnov Výběrové řízení Ředitelka – Bc. Monika Dudová Hlubčická 297/3 794 01 Krnov nebo e-mailem na adresu: kontakt Zájemce budeme informovat, zda postoupili, či nepostoupili k ústnímu pohovoru. Z: 23.9.2016

Společnost

Charita Krnov

Lokalita pracoviště

Město Albrechtice, Město Albrechtice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Charita Krnov výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Charita Krnov o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému