Úředník/ce oddělení místních poplatků odboru finančního

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Město Cheb hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní úředníci jinde neuvedení - úředník/ce oddělení místních poplatků odboru finančního.

Tajemník Městského úřadu Cheb vyhlašuje dle zákona č. 312/2002 Sb., výběrové řízení na obsazení pracovního místa úředníka/úřednice oddělení místních poplatků odboru finančního Druh práce: úředník/ce oddělení místních poplatků odboru finančního Platová třída: 9 Místo výkonu práce: správní obvod obce s rozšířenou působností Cheb Termín nástupu: od 1. prosince 2016 nebo dle dohody Pracovní doba: pružná pracovní doba, pevná část Po+St (7:30-17:00 h), Út+Čt+Pá (8:00-14:00 h). Předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka podle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., ve znění pozdějších změn: státní občanství ČR nebo trvalý pobyt v ČR, věk minimálně 18 let, způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, znalost jednacího jazyka. Minimální požadavky úřadu: ukončené vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou, znalost zákona č. 565/1990 Sb., o místních poplatcích, ve znění pozdějších změn, znalost zákona č. 280/2009 Sb., daňový řád, ve znění pozdějších změn, znalost zákona č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní řízení), ve znění pozdějších změn, do 6 měsíců od data nástupu do funkce povinnost podat přihlášku ke zkoušce zvláštní odborné způsobilosti, dobrá uživatelská znalost práce s PC (Word, Excel, internet). Výhodou: praxe v územní samosprávě nebo ve státní správě. Výčet požadovaných dokladů: vyplněná přihláška do výběrového řízení (tiskopis je k dispozici na internetových stránkách města Chebu kontakt nebo na podatelně MěÚ), strukturovaný životopis s údaji o dosavadním průběhu zaměstnaní uchazeče a o jeho odborných znalostech, výpis z Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání. Lhůta pro podání přihlášek: do 31. října 2016 včetně, přihlášky doručené po stanoveném termínu budou vyřazeny. Způsob podání přihlášky: osobně na podatelně MěÚ Cheb, nebo písemně na adresu: Městský úřad Cheb, odbor kanceláře starosty, Bc. Pavla Váňová, nám. Krále Jiřího z Poděbrad 1/14, 350 20 Cheb. Bližší informace o pracovní pozici lze získat u vedoucí odboru Ing. Ladislavy Holcové, tel. kontakt, e-mail kontakt nebo u vedoucí oddělení místních poplatků Bc. Hany Richtrové, tel. kontakt, e-mail: kontakt. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Společnost

Město Cheb

Lokalita pracoviště

náměstí Krále Jiřího z Poděbrad 1, 350 02 Cheb 2 (Karlovarský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 170 - 22 810 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Město Cheb výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Město Cheb o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému