Dělník potravinářské výroby v pekárenství (převážně ruční)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost JOBS.EU,s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pekaři - dělník potravinářské výroby v pekárenství (převážně ruční).

Jste manuálně zručný/á, spolehlivý a hledáte novou práci? Potom hledáte právě Vás! Pro našeho klienta hledáme vhodné zájemce o práci dělníka/dělnice. Pro tuto práci není potřeba mít dřívější zkušenosti! Náplň práce: - výpomoc ve výrobě - výroba pekárenských výrobků Požadujeme: - věk nad 18 let - dobrý zdravotní stav/fyzickou zdatnost - schopnost práce na směny (odpolední - 11:30 - 20:00 a noční 18:00 - 2:00) - pracovitost, spolehlivost Nabízíme: - zaměstnání ve stabilní firmě - možnost dohody směn - odpovídající mzdové ohodnocení - lokalita pracoviště je okolí Slavkova u Brna

Společnost

JOBS.EU,s.r.o.

Lokalita pracoviště

Vídeňská 546, 639 00 Brno 39, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pekař v oboru Potravinářství
Alternativní názvy profese: Pekaři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 000 - 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti JOBS.EU,s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost JOBS.EU,s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému