PRACOVNÍK/-ICE DIGITÁLNÍHO TISKU

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DM SERVICES s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přípravy tisku - pracovník/-ice digitálního tisku.

PRACOVNÍK/-ICE DIGITÁLNÍHO TISKU - PP na dobu neurčitou, nástup od 1. 11. 2016, pružná pracovní doba - Náplň práce: příprava, obsluha digitálních tiskáren, kompletace, příprava tiskových úloh na PC a obsluha menších tiskáren - Požadujeme: vyučení, pečlivost, spolehlivost, znalost výpočetní techniky, samostatnost, zodpovědný přístup k přidělené práci, ŘP sk. B - Nabízíme: zaměstnání v prosperující společnosti a přátelském kolektivu, zaškolení a trvalou podporu nejen v začátcích, osobní ohodnocení - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky - V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: kontakt

Společnost

DM SERVICES s.r.o.

Lokalita pracoviště

Bratří Štefanů 1120, 500 03 Hradec Králové 3, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Tiskař v oboru Vydavatelství, tisk a polygrafie
Alternativní názvy profese: Pracovníci přípravy tisku

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 95 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DM SERVICES s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DM SERVICES s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému