PR specialista/tka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost INVESTCON mobil s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v oblasti propagace a reklamy - pr specialista/tka.

Životopisy spolu s motivačním dopisem zasílejte na e-mail: kontakt. Náplň práce: -Správa sociálních sítí -Vytváření Newsletterů -Vytváření a organizace akcí a soutěží pro zákazníky -Propagace společnosti -Monitorování trhu a konkurentů -Zodpovědnost za dosahování stanovených cílů -reporting Nabízíme: -Dlouhodobou a zajímavou práci -Zajímavé a motivující finanční ohodnocení skládající se z fixního základu a bonusových odměn závislých na výsledcích práce -Příjemné pracovní prostředí v progresivně se rozvíjející společnosti -Sebevzdělávání -Flexibilní pracovní dobu Očekáváme: -Minimálně SŠ vzdělání s maturitou -Zkušenosti s marketingem -Znalost sociálních sítí -Výborné komunikační a argumentační schopnosti -Samostatnost, kreativitu, nápaditost a časovou flexibilitu -Uživatelskou znalost práce s PC -Ochotu vzdělávat se, spolehlivost a pečlivost Zaměstnanecké výhody: - Bonusové odměny Dohoda o provedení práce nebo o pracovní činnosti - zkrácený úvazek (20 hod./týdně).

Společnost

INVESTCON mobil s.r.o.

Lokalita pracoviště

Poděbradova 2017, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Marketingový specialista v oboru Marketing a reklama
Alternativní názvy profese: Pracovníci v oblasti propagace a reklamy

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 6 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.1.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti INVESTCON mobil s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost INVESTCON mobil s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému