MANAŽER/-KA TECHNICKÉ PODPORY A REKLAMACÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost HS Flamingo s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Reklamační referenti - manažer/-ka technické podpory a reklamací.

Společnost HS Flamingo s.r.o. hledá kandidáta/-ku technického směru na pozici MANAŽER/-KA TECHNICKÉ PODPORY A REKLAMACÍ. Nástup možný ihned. Místo vhodné i pro absolventy. Náplň práce: vyřizování technických dotazů zákazníků, řešení reklamací a příprava technické dokumentace. Součástí bude podrobné zaškolení v oblasti produktového školení, informačního systému, technických dotazů a administrativy. Požadavky: perfektní znalost práce na PC, technická zdatnost, znalost AJ na komunikativní úrovni, dobré komunikační a obchodní dovednosti, organizační schopnosti, schopnost řešit problémy, vyjednávací schopnost, vstřícný přístup k zákazníkům, řidičský průkaz sk. B. Zaměstnavatel nabízí: zázemí stabilní společnosti, odpovídající finanční ohodnocení, 3 sick days, komplexní zaškolení, přátelský kolektiv. Kontakt - p. Huml Martin; tel.: kontakt, e-mail: kontakt.

Společnost

HS Flamingo s.r.o.

Lokalita pracoviště

třída Osvobození 65, 550 01 Broumov 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti HS Flamingo s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost HS Flamingo s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému