Projektový manažer/ka junior

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost nula s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti projektování (kromě ve stavebnictví) - projektový manažer/ka junior.

Jsme tým, zabývající se zakládáním nových projektů. Nyní spouštíme nový projekt v Pardubicích (zaškolení v Českých Budějovicích), který má ambici zamávat s trhem. Pozice je zejména vhodná pro čerstvé absolventy případě studenty posledních ročníků, kteří chtějí načerpat nové zkušenosti při rozjezdu nového projektu od nuly. Hledáme šikovné lidi, kteří o jsou absolventi SŠ nebo VŠ o mají chuť vymýšlet a tvořit nové věci o logicky uvažují, umí strukturovat a prezentovat své myšlenky o ví, co chtějí a mají odhodlání věnovat se úkolům naplno o jsou zodpovědní, cílevědomí a ochotní přijmout odpovědnost za výsledek o hledají zajímavé uplatnění, anebo chtějí v budoucnu vést svůj vlastní podnikatelský projekt Požadujeme o nasazení o um o logické uvažování o a chuť do práce Nabízíme o naučíte se spoustu nových věcí o unikátní projekty budou vaším denním chlebem o les možností k dalšímu profesnímu růstu o a určitě vás to bude bavit První kontakt e-mailem.

Společnost

nula s.r.o.

Lokalita pracoviště

Pardubice, Pardubice (Pardubický), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.11.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti nula s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost nula s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému