SKLADNÍK/-CE VE STAVEBNINÁCH, ŘIDIČ/-KA VZV

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BESTA - Berný s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - skladník/-ce ve stavebninách, řidič/-ka vzv.

SKLADNÍK/-CE VE STAVEBNINÁCH, ŘIDIČ/-KA VZV - pracoviště Milíčeves. V případě zájmu pište na e-mail: kontakt, bližší informace od 8.00-15.00 hod na tel.: kontaktp. Berný. Požadujeme platný průkaz obsluhy motorových manipulačních vozíků a řidičský průkaz sk. B schopnost práce v menším týmu, komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost. Náplní práce je zaskladňování a vyskladňování stavebního materiálu, nakládání zboží přepravcům, kompletace zakázek. Nabízíme stravenky, vhodné i pro občany EU.

Společnost

BESTA - Berný s. r. o.

Lokalita pracoviště

Slatiny 25, 506 01 Jičín 1 (Královéhradecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BESTA - Berný s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BESTA - Berný s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému