Referent Odboru stavebního úřadu a územního plánování

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Město Jeseník hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté analytici, metodici v oblasti politiky firem a veřejné správy - referent odboru stavebního úřadu a územního plánování.

Předpoklady pro podání přihlášky: " státní občanství České republiky, u cizích státních příslušníků trvalý pobyt v ČR " věk min. 18 let " svéprávnost " občanská a morální bezúhonnost " ovládání jednacího jazyka Požadavky: " kvalifikační požadavky dle §13a, odst. 2 zákona č. 183/2006 Sb., v platném znění, t. j.: a) vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru NEBO b) vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví NEBO c) střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 3 roky praxe v oboru stavebnictví " znalost zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), v platném znění, včetně jeho prováděcích vyhlášek, zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, v platném znění, zákona č. 128/2000 Sb., o obcích, v platném znění " znalost práce na PC (MS Office, internet, apod.) " samostatnost a spolehlivost " zdravotní způsobilost Výhoda: " praxe ve veřejné správě " zvláštní odborná způsobilost při územním rozhodování a při rozhodování na úseku stavebního řádu a vyvlastnění " znalost práce v programech VITA a GEOVAP " řidičský průkaz skupiny B Požadované doklady: " přihláška do výběrového řízení (vzor na: kontakt v sekci Volná místa): " strukturovaný profesní životopis " výpis z evidence Rejstříků trestů ne starší než 3 měsíce " ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání Informace o pracovním místě: " 10. platová třída " místo výkonu práce: město Jeseník, Městský úřad Jeseník " plný pracovní úvazek " pracovní poměr na dobu neurčitou " předpokládaný termín nástupu: prosinec 2016 (dohoda možná) Nabízíme: " další vzdělávání (profesní, atd.) " možnost čerpání sociálního fondu zaměstnavatele (osobní konto, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravné, atd.) " 5 týdnů dovolené Kontaktní osoba: " Vítězslava Churá, personalistka, tel.: kontakt, e-mail: kontakt " Ing. Dana Kašparová, vedoucí Odboru stavebního úřadu a územního plánování, tel.: kontakt, e- mail: kontakt Doplňující informace: Vybraní uchazeči budou k výběrovému řízení pozváni telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu. Doručení přihlášky: Písemné přihlášky zasílejte doporučeně na adresu: Město Jeseník, Městský úřad Jeseník, Masarykovo nám. 167/1, 790 01 Jeseník nebo osobně doručte na podatelnu Městského úřadu Jeseník, Masarykovo nám. 167/1, nejpozději do termínu uzávěrky přihlášek 7.11.2016 do 10:00 hodin. Zalepenou obálku výrazně označte heslem: "NEOTVÍRAT - výběrové řízení na referenta Odboru stavebního úřadu a územního plánování". Město Jeseník si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit nebo místo neobsadit. Doklady poskytnuté k výběrovému řízení u nevybraných uchazečů budou po jeho ukončení neprodleně skartovány v souladu s právními předpisy.

Společnost

Město Jeseník

Lokalita pracoviště

Masarykovo nám. 167, 790 01 Jeseník 1 (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Úředník veřejné správy v oboru Státní a veřejná správa
Alternativní názvy profese: Specialisté analytici, metodici v oblasti politiky firem a veřejné správy

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 440 - 24 750 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Město Jeseník výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Město Jeseník o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému